How to Sell Drugs Online Dizisinde Oynayan Yıldıza Sorular Sorduk!

Yeni Çıkan Netflix Dizisi ''How to Sell Drugs Online'' başlarda çoğu kişi tarafından izlenmese de son zamanlarda epey yükselişte!

How to Sell Drugs Online Dizisinde Oynayan Yıldıza Sorular Sorduk!

Öncelikle dizinin konusundan bahsedelim. Moritz, uzun zamandır birlikte olduğu Lisa'nın onu terketmesiyle değişmeye karar verir. Her şeyi internetten satın alabiliyorsak neden uyuşturucuyu da alamayalım? İşte Moritz ve en yakın arkadaşı Lenny, uyuşturucu satabildikleri bir web sitesi kurarlar.  Netflix'in yeni dizisi How to Sell Drugs Online (Fast) ile bu genç girişimcileri izliyoruz. Maximilian Mundt (Moritz) ile instagram üzerinden görüşme sağladık ve kendisine bir takım sorular sorduk. Konuşmaların ekran görüntüleri ve ingilizce versiyonu için tıklayınız.

 

Sette yaşadığın komik bir anını anlatır mısın?

Dürüst olmak gerekirse, oldukça komik bir şov yaptık ama şovu çekerken neredeyse hiç gülmedik. Her komik sahne karakterlerimiz tarafından oldukça ciddiye alındı. Karakterler korkmuş, üzgün yada kızgınlardı. Bir izleyici olarak sahnelerin bir çoğunun çok komik olduğunu düşünüyorum. Çekim sırasındaki tek komik şey verilen teknik mola sırasında (Lenny’i karakterini oynayan) Danilo’nun kucağında dinlenmemdi, çünkü ayaklarım buz kesmişti.

İlk kez sete gittiğinde ne hissettin?

Son derece heyecanlıydım ve önümüzdeki iki ayın ne getireceğini hiç bilmiyordum. Ama bütün takımın ve oyuncuların çok iyi olduğuna ve çekim yaparken gerçek bir aile olduğumuza sevindim.

Dizideki karakteri ile gerçek karakteri ile benzettiği yönlerin var mı?

Dizideki Moritz ile gerçek hayatımda benzeyen Küçük Tiplemelerim ve Garipliklerim var.

Büyük bir platformun, dizisinde oynuyorsun. Neler hissediyorsun?

Sevinç, heyecan ve biraz da korku. Çok büyük bir sorumluluk alıyorsunuz, çünkü yüzünüz aniden bir şeyi temsil ediyor ve birçok insan sizi bu yüzle tanımaya başlayacak. Ama aynı zamanda dünyadaki insanlara işimi gösterebilmekten onur duyuyorum.

Almanya’da sinema ve TV sektörü hakkında ne düşünüyorsun?

Sadece oyunculukla değil aynı zamanda film çalışmalarımla da, Alman prodüksiyonları ve Almanya'da mümkün olan şeylerle çok ilgileniyorum. Ve gerçekten de inanılmaz derecede harika filmler ve dizilerden oluşan çok büyük bir seçenek var. Özel bir tarihi olan ve bilinmeyen bir yüz olarak, kendini tanıtmak ve terfi etmek genellikle zordur. Ancak Netflix şu anda bunun için doğru seçenek. Netflix genç, kendini adamış ve kendilerine ait çok özel hikayeleri olan kişileri desteklemektedir.

 

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz 

Tepkileriniz Nedir?

like
10
dislike
0
love
6
funny
0
angry
0
sad
0
wow
4