Şartlar ve Koşullar - Gizlilik Politikası - Sosyal İçerik Platformu

Şartlar ve Koşullar

Dizi ve Filmler isimli bu kişisel ve sosyal içerik platformu şahsi bir site olup, tarafımca ve/veya yetki verdiğim yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Dizivefilmler.net'te yer alan içerikler (bazı adventorial içerikler hariç) çok sayıda yazarımız tarafından bizzat Dizivefilmler.net için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına ya da sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir. Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz. Yorumlar Dizivefilmler.net'te yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız: Dizi ve Filmler'e gönderilen yorumlar genellikle denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir. Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Dizi ve Filmler'in genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir. İletişim Dizi ve Filmler'e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim sayfamızdan detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Kullanıcılarımızın kişisel bilgileri, adı - soyadı, doğum tarihi, e-posta adresi ve telefon numarası gibi bilgileri dolaylı veya dolaysız olarak kişisel bilgi olarak tanımlayacaktır.

Dizivefilmler.net Kullanıcıların kişisel bilgilerini, bu gizlilik politikası ile belirnenen durumlar dışında hiç bir şekilde kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Dizivefilmler.net'e adli kurumlardan gelen talepler doğrultusunda gerekli bilgileri, adli kurumlara verecektir.

Dizivefilmler.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.