Sevilen NETFLİX Dizisi The Crown 3.Sezonu ile Geliyor !

Beklenen Netflix dizisi The Crown 3.Sezonuyla Kasımda!

Sevilen NETFLİX Dizisi The Crown 3.Sezonu ile Geliyor !
Sevilen NETFLİX Dizisi The Crown 3.Sezonu ile Geliyor !
Sevilen NETFLİX Dizisi The Crown 3.Sezonu ile Geliyor !
Sevilen NETFLİX Dizisi The Crown 3.Sezonu ile Geliyor !

Kraliçe II.Elizabeth'in hayatına mercek tutan "The Crown" dizisi ilk iki sezonuyla çok başarılı işlere imza atmıştı. Merakla beklenen dizinin üçüncü sezonu çok yakında kasım ayında Netflixte izleyiciyle buluşacak. Dizinin üçüncü sezonu çok farklı bir şekilde izleyicilerini bekliyor.

DİZİNİN TÜM BAŞROLLERİ DEĞİŞİYOR

Gözümüze çarpan ilk değişiklik başrol oyuncuları! Dizilerde başrol oyuncusunun değişmesine çok alışık olmasak da Crown için bu gerekli. Zira dizinin iki sezonu Kraliçe Elizabeth'in on iki yılını anlatmakta. İki sezon sonunda on iki yıl yaşlanan kraliçe için cast değişikliği bir ihtiyaç.

Üçüncü sezonda Kraliçe Elizabeth'i oscar ödüllü aktris Olivia Colman, Prens Philip'i Tobias Menzies ve Prenses Margaret'ı çok sevdiğimiz oyuncu Helena Bonham Carter canlandıracak! Açıkçası biz bu yeni kastı duyduğumuzda sevinç çığlıkları atmaya başladık. Dizi genellikle oyunculuklarıyla öne çıkan bir dizi olduğundan özellikle Olivia Colman'in ve Helena Bonham Carter'ın ekipte bulunması bizi çok mutlu etti. Ne Kraliçe Elizabeth için Ne de Prenses Margaret için daha uygun bir kast hayal edemezdik. 

PRENSES DİANA BU SEZONDA OLMAYACAK

Diğer gelen bilgilere göre Prenses Diana bu sezon dize bulunmayacak. Yapımcı yaptığı açıklamada "Diana bu sezon diziye dahil olmayacak. Elbet o zamana ulaştığımızda bu çok heyacan verici olacaktır." ifadelerini kullandı. Burdan anlayacağımız üzere prens Charles ile Prenses Diana'nın tanışmasını bu sezon konu almayacak dizinin üçüncü sezonu muhtemelen 1964-1976 yılları arasında geçecek. Duyurulan dördüncü sezonun kastında ise Prenses Diana yer alıyor. 

PRENSES MARGARET'İN HİKAYESİ TEMEL KONULARDAN BİRİ OLACAK

Son olarak diziden üçüncü sezonla birlikte ayrılan Vanessa Kirby canlandırdığı karakter Prenses Margaret için bir spin off görmek istediğini belirti. Bu Margaret'e dizinin içerisinde daha az zaman ayrılacağı anlamına gelmiyor zira prensesin Lord Snowdon ile evliliği hikayenin önemli bir parçası olacağı şekilde açıklama geldi.

Biz dizinin üçüncü, döndürcü hatta gelmesi kesin olmayan spin offlarını bile heyecanla bekliyoruz. Gelen gelişmelerde olumlu yönde heyecanımızı arttıyor. The Crown'un üçüncü sezonuyla daha geniş bir kitleye ulaşmasını dördüncü sezonuyla patlama yapmasını öngörmekteyiz. 

 

 

 

Tepkileriniz Nedir?

like
3
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0