Zack Snyder'den Justice League Filmi İçin Bomba Gibi Açıklama!

Kızı intihar ettiği için, 2017 yılında çekimlerini tamamlamasına rağmen Justice League filminin yönetmenliğinden ayrılıp, filmi "Joss Whedon"a emanet eden Zack Snyder 2 sene sonra film ile ilgili bomba bir açıklamada bulundu.

Zack Snyder'den Justice League Filmi İçin Bomba Gibi Açıklama!
Zack Snyder'den Justice League Filmi İçin Bomba Gibi Açıklama!

Bildiğiniz gibi DC Comics WB şirketi ile birlikte Marvel'ın "Avengers" filmi gibi kendi süper kahramanlarının da birlik beraberlik olduğu "Justice League" filmini 2017'de sinemalara sürmüştü. Fakat film herkesin beklentisini ne yazık ki karşılayamadı. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi yönetmen koltuğunda oturan "Zack Snyder"in kızı intihar ettiği için yönetmenlikten ayrılıp, filmi "Avengers (2012)" filminin yönetmenliğini üstlenen "Joss Whedon"a teslim etmesi. Film çıkalı 2 sene olmasına rağmen açıklamalarda bulunan Zack Snyder; "Benim versiyonumun olduğu Justice League filmi şuan stüdyoda hazır bir şekilde duruyor ve 2 sene geçmesine rağmen hâlâ yayınlanmadı." Açıklamalarında bulundu. 

Bu açıklamadan şunu anlayabiliriz ki, herkesin büyük ümitler ile beklediği , CGI'in kaliteli olduğu, ve en önemlisi senaryonun kopuk olmadığı "Justice League Zack Snyder Versiyonu" Warner Bros şirketinde duruyor. Acaba WB Justice League'nin bu versiyonunu piyasaya sürecek mi ? Merak konusu.

Tepkileriniz Nedir?

like
8
dislike
1
love
3
funny
1
angry
3
sad
5
wow
1